Support Lesbiens pokřtili klip v erotickém butiku

Support Lesbiens | Foto: Jan Mareš, Monstermusic.cz

Skladbu Love Is Nonsense z posledního alba Leave a Message, které vyšlo loni, se rozhodla kapela Support Lesbiens pokřtít poměrně netradičně. Místo music klubu zvolila pro tuto příležitost erotický butik Intimity.

Dobře odění hosté zářili stejně jako bílé zdi butiku a celou komorní atmosféru podtrhovalo rozlévané víno, jednohubky či tombola. Moderátorka Bára Hlaváčková uvítala všechny přítomné a hned nato se Support Lesbiens chopili svých nástrojů. Zahráli čtyři písničky, přičemž zazněly třeba Cliche nebo The City. Ačkoliv neměli Supporti běžný prostor pro koncert, skladby zahráli s přehledem a diváci byli nadšení. Pány odměnili potleskem a mohlo se přistoupit k tomu nejdůležitějšímu.

3

Minulý rok v říjnu vydala kapela album s názvem Leave a Message. Tato deska byla zvláštní hlavně v tom, že ji nahrála zcela nová sestava skupiny, kterou oživil poslední původní člen, kytarista Hynek Toman. K jedné z písní s názvem Love Is Nonsense natočila společnost Filmzličíncompany videoklip. Právě tvůrci klipu, kapela a patronka Martina Pártlová pokřtili pásku s videem, a to rovnou šampaňským z vinařství herce Pierra Richarda.

1

Videoklip s motivem romantických míst bez milenců a myšlenkou, že je láska nesmyslná, sklidil velký potlesk. Zbývala tedy poslední neodhalená věc, a tou byla otázka, proč se skupina Support Lesbiens rozhodla pokřtít tento klip právě v luxusním butiku Intimity, plném erotických nástrojů všemožných barev a tvarů. Zpěvák Czenda Urbánek to vysvětluje takto: ,,Jsme mladí, máme rádi sex, máme rádi pomůcky.‘‘ Bubeník Radek Tomašek doplňuje: ,,Vzhledem k tomu, že ta písnička je osobní dotaz na to, co láska vlastně přináší, jestli přináší radost nebo ne, tak nám tento obchod se sexuální tématikou přišel jako provokativním a zajímavým místem k předvedení tohoto klipu. Co si budeme povídat, každý v životě řeší, jak moc zasahuje sex do lásky a jak je s láskou spojen.” Na mou doplňující otázku, zda by křtili klip písničky o smrti třeba na hřbitově, odpověděli, že by záleželo na textu skladby, ale možné to je.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.