Temperament, vášeň i slzy! To všechno přivezl Enrique Iglesias do Prahy

Enrique Iglesias | Foto: Chris McKay for Jingle Ball 2012

Španělská pop star a především idol dívčích srdcí Enrique Iglesias přivezl v neděli 18. prosince do Prahy show světového formátu. Sympatickým postojem a chováním k českým fanouškům dodal koncertu šmrnc, na který jen tak nikdo nezapomene.

Nejočekávanější hudební nadílkou posledních dní letošního roku v Česku byla jednoznačně tour španělského symbolu latinsko-amerického popu, Enriqueho Iglesiase.

Zpočátku by se jeden za české publikum i styděl, přesněji když před příchodem hlavní hvězdy hrál DJ, jenž se při svém setu dočkal velmi nepříjemného vypískávání. Ptám se, bylo tohle vážně nutné? Line-up byl dodržován na minutu přesně a tak nebyl důvod chovat se jako nezkrotné stádo fanynek lačných po španělském hřebci.

Skvělá kapela, pyro a světelná show doprovázela večerem Enriqueho Iglesiase, jenž se s českými fanoušky přivítal skladbou I’m A Freak. Vyprodaná pražská Tipsport Arena svého miláčka hned po příchodu odměnila bouřlivými ovacemi.

„Obvykle si během koncertů vybere z publika na pódium jednu z divaček, aby jí zazpíval jeden ze svých hitů,“ avizovala před koncertem agentura ART BG. Sny o tom, že se některá česká dívka stane na pár chvil tou, jíž Enrique zazpívá romantické Hero, ustaly tehdy, kdy byl z publika vybrán chlapec. Pokec, přípitek a skladba Stand By Me vytřela zrak celé hale.

Sex and Love tour již navštívila nejrůznější kouty světa a pražská zastávka se jistě zapíše mezi jednu z těch lepších. Hity z desky Sex and Love střídaly i písně z dob dávnějších, a tak došlo například i na Bailamos.

Neutuchající a strhující potlesk českého publika dohnal závěrem Enriqueho až k slzám a fanynky šly do kolen. Slíbil do naší malé země brzký návrat, tak se tedy na španělské rytmy a krev již teď velmi těšíme.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 334 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.