Trophy Eyes, As It Is a Trash Boat zničili Rock Café

Trash Boat | Foto: Monika Pokorná, Monstermusic.cz

Na Valentýna, 14. února, se v pražském Rock Café uskutečnil koncert tří zahraničních kapel. Českou republiku poctili svou návštěvou kapely Trophy Eyes, As It Is a Trash Boat.

Začátek produkce, který byl naplánovaný na patnáctou minutu po dvacáté hodině, se maličko opozdil, ale vůbec ničemu to nevadilo. Večer zahájila anglická kapela ze Saint Alabans Trash Boat. Už od začátku měli kluci v sále poměrně velký počet lidí, který se v průběhu koncertu ještě o něco zvedl. Tato pop-punková partička odehrála skvělý koncert, během kterého zazněly pecky jako Boneless, Lock – In, Look Alive a mnoho dalších. Trash Boat se zhostili nepopulárního prvenství velmi dobře a to bylo znát i na ohlasech publika.

Podívejte se na fotoreportáž z celého koncertu

Jako druzí se na pódiu objevili taktéž angličtí pop-punkoví As It Is. Zpěvák Patty, který je známý především svými covery (Sum 41, Miley Cyrus či Green Day), dostal všechny v sále svým optimistickým přístupem, takovým způsobem, že již při závěrečných tónech prvního songu tančilo celé Rock Café. As It Is zahráli songy Often, Horoscopes, Bitter, Broken Me, Can’t Save Myself, samozřejmě nesměl chybět hit Dial Tones a mnoho dalších. Kluci se určitě vryli do paměti každého, kdo se tohoto koncertu zúčastnil.

Večer ukončili svým vystoupením Trophy Eyes, kteří dorazili až z daleké Austrálie. Jejich agressive pop-punk si získal všechny přítomné svou show a bezvadně sestaveným playlistem, který obsahoval to nejlepší co skupina vytvořila – Hourglass, In Return, Bandaid i White Curtains.

Kombinace těchto tří kapel byla velmi podařená a české publikum by se určitě mělo těšit na další návštěvu. Závěrem by ještě bylo dobré podotknout, že účast na koncertech je velmi alarmující. Zrovna tyto tři partičky by si zasloužily mnohem plnější sály.


Napište komentář