V ostravském klubu Barrák proběhl stylově pestrý hudební večer

Dolls in the Factory, Barrák 2018 | Foto: Dark Wolf

Páteční večer v ostravském klubu Barrák zahalilo vystoupení čtyř kapel. Tří z Ostravy a jedné brněnské.

Ačkoli se v Ostravě v pátek konal nejeden koncert, zajímavý program přilákal řádku fanoušků i do klubu Barrák. Tam vystoupily rovnou 4 stylově rozdílné kapely s odlišnou image a show.

Večer zahájili mladí a svěží Easy Steps, kteří klub ponořili do českého pop-rocku. V plné parádě pak představili nového kytaristu a taky nějaký ten nový song. Pestrým playlistem publikum roztancovali a povedlo se jim jej dostatečně nažhavit pro další, rockovější kapely.

Čtěte také: Easy Steps: Na pokračování EP si ještě musíte počkat

Jako druzí vystoupili Dolls in the Factory. Kapela, která se před nedávnem po odchodu původního zpěváka a bubeníka dala opět dohromady a chyba to rozhodně nebyla. Na rozdíl od první kapely byl pop-rockový setlist Dolls in the Factory v angličtině. Instrumentální výstup, který byl hodný profesionálů, publikum vřele přijalo.

Čtěte také: Dolls in the Factory: Navazujeme tam, kde jsme skončili na předchozí desce Statues

Do třetice všeho úspěšného se na stage vydali Bad Joker’s Cream. Přinesli surový retro rock’n’roll, do kterého si přišlapoval nejeden srdcař. Šílené zpěvy, výstřední image a neskutečná energie proudila skrze fanoušky, kteří si tak užili další porci kvalitní muziky.
Celý večer úspěšně završili brněnští Reservoar Dogz, kteří se stylem opět blížili pravému rocku, pro last stand posluchače tvrdé muziky. Odehráli parádní kytarový set pro ty nejsilnější, co vydrželi do samého konce večera.


Napište komentář