ATMO Music, Sebastian a Jakub Děkan vyrazí na Společnou tour – vyhraj lístky do Ostravy (ukončeno)

Jakub Děkan | Foto: Five Blesses

Liberecká hudební scéna, do které v současné době patří nejznámější nová generace českých zpěváků, vyráží na Společnou tour. Řeč je o trojici ATMO Music, Sebastian a Jakub Děkan. Turné bude mít celkem osm zastávek po celé České republice. Zasoutěž si s námi o lístky do Ostravy.

Všechny tři hudební projekty – ATMO Music, Jakub Děkan a Sebastian pochází z Liberce a vzájemně se znají. Teď spojili své síly, aby uspořádali Společnou tour, na které zazní během celého večera ty největší hity, jako Valerie, Hvězdy, Polety, Děda nebo Ráno. „Kluci jsou velmi oblíbení a neustále nám chodí poptávky na jejich jednotlivá vystoupení. Věříme, že naservírovat z naší stáje všechny tři liberecké hvězdy najednou se setká se skvělou odezvou z řad fanoušků a zajistí nezapomenutelný večer všem příchozím,“ dodává Michal Novák za pořádající agenturu RedHead Music.

Výrazná jména české scény se tak spojí na koncertním turné, které odstartuje dnes v Mladé Boleslavi.

Společná tour:
29. ledna – Mladá Boleslav (ŠKODA Muzeum)
01. února – Brno (Metro)
02. února – Ostrava (BrickHouse DOV)
09. února – Pelhřimov (KD Máj)
16. února – Čelákovice (KD)
17. února – Bozkov u Semil (Sokolovna)
03. března – Vysoké Mýto (M-klub)
28. dubna – Jičín (Zimní stadion)

Pro 3 šťastlivce máme po dvou vstupenkách na páteční koncert do Ostravy. Stačí odpovědět na soutěžní otázku:

Ve které písni ATMO Music hostuje Jakub Děkan?

a) Polety
b) Ráno

Co dál?

Nejprve se staň fanouškem naší facebookové stránky. Správnou odpověď pak pošli na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu napiš „Společná tour“ a připiš svoje jméno, telefonní číslo a město, odkud jsi. Soutěž bude ukončena ve středu 31. ledna a tři vylosovaní výherci budou poté kontaktováni mailem.


Napište komentář