Holden a Smrtislav se zastaví na Flédě. Soutěž s námi o lístky! (ukončeno)

Smrtislav a Holden | Zdroj: Championship Music

Pražské kapely Holden a Smrtislav vyrazily na společné klubové turné s novými alby. 27. dubna vystoupí na brněnské Flédě. Holdeni představí svou novou tvář v živé verzi česky zpívaného alba Střepy v postelích. Smrtislav bude zarytě křísit klasický domácí rock a atmosféru devadesátek ironickými texty a temnými aranžemi z debutové desky Notorickej samotář.

Jedna živá a veselá, druhá zas temná a depresivní. Ač tyto dvě kapely zrovna nesdílí styl, několik let se přátelí a sdílí vydavatele Lukáše Rychtaříka z Championship Music. „Holden jsou z mýho pohledu poměrně optimistická kapela a Smrtislav je jejich dokonalým opakem. Proč by lidi měli chodit na dvě stejný skupiny? Takhle dostanou pořádnou porci štěstí, ale taky deprese,” komentoval turné Tuzex, lídr Smrtislava.

Holden přichází s novým, česky zpívaným albem Střepy v postelích a Smrtislav vzkřísí klasický rock debutovou deskou Notorickej samotář.

A vy se na ně můžete jít 27. dubna podívat – máme pro vás 2 x 2 lístky! Stačí se stát fanouškem naší facebookové stránky a odpovědět na následující otázku:

Jak se původně jmenovala kapela Holden?

a) Holden Caulfield
b) Holden Ute
c) Holden Maloo

Odpověď zašli na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu zprávy napiš ‘Holden a Smrtislav’ a nezapomeň připsat své kontaktní údaje. Soutěž bude ukončena v pondělí 17. dubna ve 14:00 hodin a výherci budou poté informováni mailem.


Napište komentář