Jimmy Kelly koncertuje ve Slaném. Vyhrajte vstupenky a další ceny (ukončeno)

Jimmy Kelly & The Street Orchestra | Zdroj: pořadatel akce

Už za několik dní startuje Jimmyho turné s názvem Viva La Street, během kterého společně se svou osmičlennou kapelou navštíví 14. prosince i Městské divadlo ve Slaném. Současně mu též vychází nové album Viva la Street. V naší soutěži můžete kromě jiného vyhrát na zmíněný koncert vstupenky.

The Kelly Family jsou už dávnou minulostí, Jimmy Kelly se však hudby nevzdal. Naopak se vrátil na úplný začátek – k pouliční muzice. Jednoho dne v Cáchách poznal své současné kolegy. Krátce na to se setkali u prvních zkoušek, ze kterých vzniklo seskupení Jimmy Kelly & The Street Orchestra. Své první turné, jež se jmenovalo My Hometown, odehráli na přelomu let 2010 a 2011. V roce 2012 uspořádali další sérii úspěšných koncertů po německých klubech Viva La Street, jehož pokračování je naplánováno na tento podzim.

S námi máte nyní možnost na koncert Jimmy Kelly & The Street Orchestra 14. prosince ve Slaném vyhrát vstupenky či jiné ceny. 1. cena – 2 vstupenky na balkón, jedna podpisová karta; 2. cena – CD, plakát; 3. cena – plakát, propiska. To vše tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku.

Kdy se koná poslední koncert turné Viva La Street?

a) 16. prosince

b) 21. prosince

c) 26. prosince

Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo Jimmy Kelly. Soutěž o vstupenky, CD a další dárky probíhá od 11. do 18. listopadu 2013. O výhře budete informováni e-mailem.


Napište komentář