Milow míří do Lucerny. Vyhrajte vstupenky (ukončeno)

Milow | Foto: Charlie De Keersmaecker

Rok po vystoupení belgické zpěvačky Selah Sue se do našeho hlavního města podívá i její kolega, zpěvák a písničkář Milow. V úterý 10. prosince vystoupí v pražském Lucerna Music Baru. Vyhrajte s Monstermusic 2×2 vstupenky.

Jonathan Vandenbroeck, který vystupuje pod uměleckým pseudonymem Milow, je jedním z nejúspěšnějších evropských zpěváků a písničkářů. Své debutové album The Bigger Picture vydal před sedmi lety pod vlastním labelem Homerun Records. Mezinárodní úspěch se dostavil v září roku 2008, poté, co Jonathan vydal svou akustickou coververzi skladby Ayo Technology, kterou původně napsali a vydali 50 Cent, Justin Timberlake a Timbaland. Singl se dočkal obrovského zájmu médií, vydržel v hudebních žebříčcích hodně dlouhou dobu a prodalo se ho před milion kopií. Na tento velký úspěch navázal Milow dalšími hity, jako jsou You Don‘t Know či Little in the Middle.

S námi můžete vyhrát 2×2 vstupenky na koncert Milowa, který proběhne 10. prosince v pražském Lucerna Music Baru, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku.

V jaké soutěži se Milow poprvé objevil?

a) Belgium’s Got Talent

b) Humo’s Rock Rally

c) Eurovision Song Contest

Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo Milow. Soutěž o vstupenky probíhá od 27. listopadu do 4. prosince 2013. O výhře budete informováni e-mailem.


Napište komentář