SOUTĚŽ: Hrady CZ se přesunují na Bouzov. Vyhraj s námi vstupenky (ukončeno)

Marpo & TroubleGang - Hrady CZ, 2019 | Foto: Kamil Klekar, MonsterMusic

Patnáctý ročník festivalu Hrady CZ se přesouvá na svou poslední moravskou zastávku, na Bouzov. Již 23. a 24. srpna se zde představí například Marpo s TroubleGangem, Mydy Rabycad, Rybičky 48, Jelen nebo kapela Kryštof. Soutěž s námi o 2 x 2 vstupenky.

V pátek se na louce pod hradem Bouzov odehrají koncerty skupin jako Sto zvířatMydy Rabycad nebo Arakain s Lucií Bílou. Stejný den také vypukne vyhlášení nejlepších karnevalových masek.

Fotoreport: Hrady CZ – Rybičky 48, Mydy Rabycad nebo Anna K, 19. 7. 2019, Kunětická hora

Druhý den pak nabídne interprety jako No Name nebo Marpa s TroubleGangem. Festival Hrady CZ letos opět spolupracuje s Národním památkovým ústavem a nabídne tak v sobotu vstup zdarma na prohlídkový okruh hradu Bouzov.

Fotoreport: Hrady CZ – Kryštof, Mirai nebo Marpo & TroubleGang, 20. 7. 2019, Kunětická hora

Skupina Kryštof se na Hrady CZ vrátila po šesti letech a svůj návrat oslavuje jedinečnou show s velkou výpravou a světly včetně legendárního kola, na kterém Richard Krajčo projíždí nad hlavami fanoušků. Pozadu nezůstávají ani Rybičky 48, kteří to na pódiu tentokrát „zapalují”. „Z muziky chceme cítit síru, ženský, syrovost a ohně k tomu zkrátka patří,” říká frontman kapely Kuba Ryba.

Chceš vyhrát vstupenky na festival? Stačí dát like na naší facebookovou stránku a správně odpovědět na soutěžní otázku ve formuláři níže. Soutěž bude ukončena ve středu 21. srpna a výherce bude poté kontaktován.

Deska vyšla v roce 2018.


Napište komentář