SOUTĚŽ: Islandští Hatari přivezou do Roxy BDSM industriální techno pop. Vyhraj s námi vstupenky (ukončeno)

Hatari | Zdroj: archiv kapely

Hatari sice v překladu znamená nepřítel, ale toto islandské trio má za cíl kritikou společnosti spíše spojovat než rozdmýchávat nevraživost. Kapela, která svou show popisuje jako BDSM industrial antikapitalistický technodystopický homoerotický sado-maso démonický pop, si klade za cíl sundat masku rozkládajícímu se podvodu, kterým je každodenní život. Soutěž s námi o 2 vstupenky.

Dohromady se dali teprve v roce 2015, ale okamžitě vystřelili mezi hvězdy pro svoji odvahu a jedinečnost zabalenou do goth-horror hávu. Z toho byl jen krok k současné BDSM image, kterou vysvětlují jako nejsilnější výraz liberalismu, jaký mohli najít. Jejich prezentace na Eurovizi 2019 přinesla samozřejmě mnoho kontroverze. Jedni je vychvalují jako anarchistické mesiáše, druzí je kritizují za samotnou účast. Jedno je jisté.

Čtěte také: TIP REDAKCE: 5 klipů, kterými zabodovalo duo Lindemann

Hatari přinesou 5. února 2020 do Roxy sdělení s přesahem v nevídaně odvážném kabátu (přesněji řečeno fetish outfitu) a vyzývají: Tancuj nebo zemři! Chceš vyhrát dvě vstupenky na koncert? Stačí dát like na naší facebookovou stránku a správně odpovědět na soutěžní otázku ve formuláři níže. Soutěž bude ukončena v pondělí 3. února 2020 a výherci budou poté kontaktováni.


Napište komentář