Soutěž o 2 x 2 lístky: Brodinski bude mít českou premiéru v Brně (ukončeno)

Brodinski | Foto: facebook.com

DJ na vrcholu současné elektronické hudby se České republice poprvé představí 3. února na Flédě. Zasoutěž si s námi o vstupenky!

Brodinski zažívá v poslední době opravdový úspěch. Zakončuje skvělé turné po Spojených státech k nové desce Sour Patch Kid, založil vlastní label Bromance Records a dokonce spolupracoval i s Kanye Westem. Sety francouzského DJe unikátním způsobem spojují temné techno a hip-hop, rozhodně jim není cizí ani noisy techno, bass heavy house i minimal techno.

Vystoupení obohatí mistr modulárních analogových syntezátorů HRTL. Použití moduláru není v elektronické hudbě příliš časté a dává průchod improvizaci, jistě to bude jedinečný zážitek.

Nepropásněte skvělou příležitost vyhrát 2 x 2 lístky. Stačí se stát fanouškem naší facebookové stránky a odpovědět na následující otázku:

Na jakém albu spolupracoval Brodinski s Kanye Westem?

a) Cruel Summer

b) The Life of Pablo

c) Yeezus

Správnou odpověď zašli na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu zprávy napiš ‘Brodinski’ a nezapomeň připsat své kontaktní údaje. Soutěž bude ukončena v úterý 31. ledna ve 12:00 hodin a výherci budou poté informováni mailem.


Napište komentář