Soutěž o 2×2 vstupenky na moravskou část festivalu Hrady.cz je tu!

Hrady CZ - Veveří | Zdroj: facebook.com

Čtyři z osmi hradních zastávek v rámci festivalu Hrady.cz máme za sebou. Ještě jste neměli štěstí se tam dostat? Máme pro vás bleskovou soutěž o 2×2 vstupenky!

V pátek 10. července odstartoval 11. ročník kulturního festivalu Hrady.cz a nyní pokračuje dál i na Veveří. Celkem 19 performerů se vystřídá na dvou stagích – Staropramen Stage a Bohemia Chips Stage. Hned v pátek zároveň na první zmíněné proběhne vyhlášení nejhezčích karnevalových masek. A zbude-li vám chvilka volného času, můžete vstupenku využít i jako volňásek na prohlídku hradu Švihov.

A jak získat dva vstupy zdarma? Staňte se naším fanouškem na Facebooku, odpovězte na primitivní soutěžní otázku a pošlete svou odpověď na mail soutez@monstermusic.cz s předmětem Veveří.

Otázka zní:

Které tři hrady (mimo Veveří) nás ještě letos v rámci festivalu čekají ?

a) Bouzov, Hradec nad Moravicí a Bezděz

b) Bouzov, Švihov a Točník

c) Bouzov, Hradec nad Moravicí a Švihov

Soutěž o 2×2 vstupenky na Veveří v rámci českého festivalu Hrady.cz  probíhá od středy 5. srpna do čtvrtka 6. srpna do půlnoci včetně. Výherci budou informováni e-mailem během následujícího dne. Držíme palce!


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.