Soutěž o 2×2 vstupenky na Pražský Majáles (ukončeno)

Pražský Majáles 2013 | Zdroj: facebook.com

Na výročním Pražském Majálesu, který letos po pěti letech změní místo konání, vystoupí hvězdy československé hudební scény, jako je Tomáš Klus, Chinaski, Horkýže Slíže, MIG 21 a spousta dalších. Vyhrajte s Monstermusic.cz 2×2 vstupenky a užijte si ho zdarma.

Letošní Majálesy mají hned několik lákadel. Ať už jde o nejpočetnější osazenstvo z řad vystupujících, stěhování Pražského Majálesu do Letňan, kam se může vměstnat více návštěvníků, unikátní pódia se speciálním designem, technologiemi a rozměry, či náramková revoluce. Tradiční Pražský Majáles nabídne návštěvníkům o mnoho více místa a pohodlí v podobě sedmi venkovních a tří krytých scén v pavilónech letňanského výstaviště.

Jako druhý z trojice hlavních Majálesů se chystá ten pražský, a to už 30. dubna. Odpovězte na jednoduchou otázku, staňte se našimi fanoušky na Facebooku a získejte 2×2 vstupenky do Letňan.

Kolikátý ročník Pražského Majálesu se bude letos konat?

a) 10. ročník

b) 15. ročník

c) 20. ročník

Odpovědi zasílejte mailem na adresu soutez@monstermusic.cz a uveďte heslo Majáles – Praha. Soutěž o 2×2 vstupenky probíhá od 25. dubna do 29. dubna včetně. Výherce bude kontaktován výjimečně telefonicky, proto nezapomeňte uvést též telefonní spojení.


Napište komentář