Soutěž o 3×2 vstupenky na Vizovické Trnkobraní 2014 (ukončeno)

Kryštof | Zdroj: pořadatel akce

Ve dnech 22. a 23. srpna se v areálu likérky Rudolf Jelínek Vizovice bude konat tradiční festival Vizovické Trnkobraní, který nabídne velkou porci české muziky. Vyhrajte v naší soutěži 3×2 vstupenky.

Konec léta a prázdnin už téměř půl století zpříjemňuje tento oblíbený festival. Letos připadl na víkend, přesněji na pátek a sobotu 22. a 23. srpna. Malé městečko Vizovice nedaleko Zlína je sídlem Jelínkovy likérky, krásného zámku s rozlehlou zámeckou zahradou a taky už velmi zkušeným pořadatelem kvalitních festivalů. I letošní Trnkobraní nabídne spoustu hvězd na dvou hlavních pódiích, jejichž program se bude pravidelně střídat, aby nikdo o nic nepřišel. Každý si tak přijde na své. Vystoupí tu Tomáš Klus, Kryštof, Mandrage, Tři sestry, Mig 21 a mnoho dalších.

Soutěžte s nám o jednu ze tří dvojic vstupenek na festival Vizovické Trnkobraní, který se uskuteční 22. a 23. srpna, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku. Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo TRNKOBRANÍ – SOUTĚŽ. Soutěž o vstupenky probíhá od středy 13. do úterý 19. srpna 2014. O výhře budete informováni e-mailem.

Kolikátý ročník Vizovického Trnkobraní se letos koná?

a) 50.

b) 45.

c) 47.


Napište komentář