Soutěž o 5×2 vstupenky na festival Hrady CZ – Bezděz (ukončeno)

Hrady CZ - Bezděz | Zdroj: facebook.com

Hudební festival Hrady CZ odstartoval jubilejní letní tour 11. července na hradě Točník, nyní se blíží ke svému konci. Soutěžte s námi o 5×2 vstupenky na předposlední zastávku festivalu, která se odehraje 22. a 23. srpna na hradě Bezděz.

Předposlední zastávkou tuzemského festivalu Hrady CZ, který postupně putuje po osmi českých a moravských hradech, je českolipský Bezděz. V pátek 22. srpna tu vystoupí kapely Portless, Sto zvířat a Horkýže Slíže. Chybět nebude ani tradiční karneval v maskách s vyhlášením těch nejlepších. V sobotu bude program o poznání nabitější – Wanastowi Vjecy, Tomáš Klus, Vypsaná fiXa nebo Mandrage – to je jen zlomek interpretů, kteří se tu 23. srpna představí.

Soutěžte s nám o jednu z pěti dvojic vstupenek na předposlední zastávku festivalu Hrady CZ – Bezděz, která se uskuteční 22. a 23. srpna, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku. Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo HRADY CZ – BEZDĚZ. Soutěž o vstupenky probíhá od pondělí 18. do čtvrtka 21. srpna 2014. O výhře budete informováni e-mailem.

Ve kterém století byl založen hrad Bezděz?

a) 11. století

b) 13. století

c) 15. století


Napište komentář