Soutěž o 5×2 vstupenky na festival Hrady CZ – Bouzov (ukončeno)

Hrady CZ 2013 | Zdroj: facebook.com

Hudební festival Hrady CZ odstartoval jubilejní letní tour 11. července na hradě Točník, nyní doputoval ke svému konci. Soutěžte s námi o 5×2 vstupenky na poslední zastávku festivalu, která se odehraje 29. a 30. srpna na hradě Bouzov.

Poslední zastávkou tuzemského festivalu Hrady CZ, který postupně putuje po osmi českých a moravských hradech, je moravský Bouzov. V pátek 29. srpna tu vystoupí kapely Portless, Sto zvířat a Horkýže Slíže. Chybět nebude ani tradiční karneval v maskách s vyhlášením těch nejlepších. V sobotu bude program o poznání nabitější – Chinaski, Tomáš Klus, Vypsaná fiXa nebo Mandrage – to je jen zlomek interpretů, kteří se tu 30. srpna představí.

Soutěžte s nám o jednu z pěti dvojic vstupenek na poslední zastávku festivalu Hrady CZ – Bouzov, která se uskuteční 29. a 30. srpna, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku. Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo HRADY CZ – BOUZOV. Soutěž o vstupenky probíhá od pondělí 25. do čtvrtka 28. srpna 2014. O výhře budete informováni e-mailem.

Ve kterém roce byl hrad Bouzov prohlášen za národní kulturní památku?

a) 1989

b) 1999

c) 2009


Napište komentář