Soutěž o 5×2 vstupenky na festival Hrady CZ – Veveří (ukončeno)

Hrady CZ - Veveří | Zdroj: facebook.com

Hudební festival Hrady CZ odstartoval jubilejní letní tour 11. července na hradě Točník, dalšími zastávkami byly hrady Švihov, Kunětická hora a Rožmberk nad Vltavou. Nyní přišla řada na Moravské hrady CZ a jeho první část. Soutěžte s námi o 5×2 vstupenky na festival na Veveří, který se odehraje 8. a 9. srpna.

Pátou zastávkou festivalu Hrady CZ, který postupně putuje po osmi českých a moravských hradech, je jihomoravské Veveří. V pátek 8. srpna tu vystoupí kapely Sto zvířatPortless a Horkýže Slíže. Chybět nebude ani tradiční karneval v maskách s vyhlášením těch nejhezčích. Sobota bude o poznání nabitější – Tomáš KlusMandrageChinaskiNo NameOlympic nebo třeba Monkey Business  – to je zlomek interpretů, kteří se tu představí.

Soutěžte s nám o jednu z pěti dvojic vstupenek na první zastávku festivalu Moravské Hrady CZ – Veveří, která se uskuteční 8. a 9. srpna, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku. Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo HRADY CZ – VEVEŘÍ. Soutěž o vstup probíhá od pondělí 4. do čtvrtka 7. července 2014. O výhře budete informováni e-mailem.

Jak se jmenuje debutové album skupiny Olympic?

a) Pták Rosomák

b) Želva

c) Jedeme jedeme


Napište komentář