Soutěž o 5×2 vstupenky na třetí zastávku festivalu Hrady CZ – Kunětická hora

Hrady CZ - Kunětická hora 2013 | Zdroj: facebook.com

Hudební festival Hrady CZ odstartoval jubilejní letní tour 11. července na hradě Točník, další zastávkou byl o týden později hrad Švihov, nyní přišla na řadu Kunětická hora. Soutěžte s námi o 5×2 vstupenky na třetí část festivalu, která se odehraje 25. a 26. července.

Třetí zastávka putovního festivalu Hrady CZ na pardubickém hradě Kunětická hora přivítá v pátek kapely Sto zvířatPortless a Horkýže Slíže. Chybět nebude ani tradiční karneval v maskách s vyhlášením těch nejhezčích. Sobota bude o poznání nabitější – Tomáš Klus, MandrageWanastovi VjecyVypsaná fiXaRytmus nebo třeba Miro Žbirka, to je zlomek jmen interpretů, kteří se tu představí.

Soutěžte s nám o jednu z pěti dvojic vstupenek na druhou zastávku festivalu Hrady CZ – Kunětická hora, která se uskuteční 25. a 26. července, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku. Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo HRADY CZ – KUNĚTICKÁ HORA. Soutěž o vstup probíhá od soboty 19. do čtvrtka 24. července 2014. O výhře budete informováni e-mailem.

Jak se jmenuje první deska kapely Wanastovi Vjecy z roku 1991?

a) Andělé

b) Tak mi to teda nandey

c) 333 stříbrnejch stříkaček


Napište komentář