Soutěž o dva poukazy na stáhnutí EP od SharkaSs

SharkaSs | Foto: Monika Hlinka

Posloucháš SharkaSs? A chceš její EP? Tak právě teď mají dva lidi na našich stránkách možnost vyhrát dva poukazy na stažení jejího nejnovějšího EP.

SharkaSs nejdříve zkoušela štěstí v jedné z českých pěveckých soutěží, ale do velkého finále se nedostala, a tak si svou cestu ke slávě začala odhodlaně šlapat sama a ono se to povedlo. Nyní je venku její nejnovější E.P. 2016, a chystá se i plnohodnotné debutové album. EP můžeš právě teď s námi vyhrát za podpory vydavatelství Supraphonline, kde na něj dostaneš poukaz na stáhnutí, a to hned pro dva výherce. Stačí odpovědět na následující otázku a stát se fanouškem našich FB stránek.

Jakému hudebnímu stylu se SharkaSs věnuje?

a) Rock

b) Pop

c) Rap

Správné odpovědi posílej na email soutez@monstermusic.cz společně s kontaktními údaji. Soutěž se uzavírá 29. května v 15 hodin odpoledne. Výherci soutěže budou vyhlášeni následující den emailem.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 344 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.