Soutěž o novou edici Diamond Collection Lucie Bílé (ukončeno)

Lucie Bílá | zdroj: facebook.com

Na populární 3CD edici Platinum Collection Lucie Bílé nyní navazuje výjimečná řada výběru toho nejlepšího z nejlepšího s názvem Diamond Collection. Soutěžte s námi o dva kousky.

První titul této edice, Platinum Collection, zaznamenává historii kariéry největší ženy v české pop music, Lucie Bílé. Diamond Collection mapuje fascinující vzestup vynikající zpěvačky od samého začátku 90. let, kdy prvním sólovým albem vytvořeným s Ondřejem Soukupem a Gabrielou Osvaldovou zastínila veškerou konkurenci a spolu s nimi si odnesla drtivou většinu hudebních ocenění, až po nejnovější počin z letošního roku, dosud nevydanou taneční Devátou vlnu. Celkem se jedná o 60 písniček nejen sólových, ale také ve spolupráci s dalšími kolegy, mezi které patří Karel Gott, Věra Špinarová nebo České srdce. Chybět nesmí ani populární písničky z muzikálů, jako je Johanka z Arku, Krysař či Dracula. Jedná se tedy skutečně o diamant patřící do každé domácí sbírky, nemluvě o tom, že je i vzhledově krásně vyveden.

Lucie Bílá pokřtila svou Diamond Collection a vyráží na turné

Vyhrát můžete prostým způsobem. Zodpovězte jednoduchou otázku a staňte se našimi fanoušky na Facebooku. Odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz a do předmětu uveďte heslo Diamond Collection. Soutěž o dvě CD probíhá od soboty 18. do soboty 25. října 2014. Výherci budou informováni prostřednictvím e-mailu.

S jakou kapelou vystupovala Lucie Bílá před nástupem sólové kariéry?

a) Kamelot

b) Arakain

c) Damiens


Napište komentář