Soutěž o vstupenky na vybrané koncerty kapely ILLE (ukončeno)

ILLE | Foto: Jiří Hroník

Debutové album skupiny ILLE, které se jmenuje Ve tvý skříni, slaví velký úspěch jak u posluchačů, tak u kritiků. Deska, jež vyšla na sklonku léta, vedla v žebříčcích hned několika hitparád. Kapela se nyní vydává na menší předvánoční turné čítající pět koncertů – u nás můžete vyhrát vstupenky na tři z nich.

Album disponující silnými písničkami a skvělým zvukem vzniklo v produkci uznávaného Dušana Neuwertha, který stojí za alby Václava Neckáře nebo Vypsané fiXy. A právě Márdi, zpěvák fiXy, je jedním ze zajímavých hostů, které si zpěvačka a klavíristka Olga Königová přizvala ke spolupráci. Albu se u posluchačů daří. K tomu kapela nedávno natočila videoklip ke skladbě Zapomenout. Doma se moc neohřála a 7. prosince vyráží na předvánoční miniturné, před kterým fanouškům vzkazuje:,,Ještě je čas na všechno vánoční zařizování, ale atmoška ve městě pomalu houstne. Přijďte za námi před Vánoci a užijte si společně s námi trochu toho zklidnění, než to všechno vypukne!

Vyhrajte 2 vstupenky na vybrané koncerty ILLE, konkrétně do Prahy (10. prosince, Jazz Republic), Brna (19. prosince, Anděl café) a Krnova (21. prosince, Kofola). Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a stát se našimi fanoušky na Facebooku.

Kde vznikl nový videoklip ke skladbě Zapomenout?

a) v Praze

b) na Máchově jezeře

c) v Brně

Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo ILLE – koncerty. Soutěž o vstupenky probíhá od pátku 6. prosince a končí vždy den před daným koncertem. O výhře budete informováni e-mailem.


Napište komentář