Soutěž s námi o 2 x 2 lístky na koncert Zrní na Flédě (ukončeno)

Zrní
Zrní | Zdroj: oficiální archiv kapely

Konec listopadu se začíná blížit a do koncertu skupiny Zrní, který se odehraje na brněnské Flédě, tak nezbývají ani dva týdny. A ti, kdo ještě nemají lístky, s námi mohou ještě o pár volňásků soutěžit.

Zrní dorazí na Flédu s novým albem Jiskřící. To pokřtili nedávno ve vyprodaném Foru Karlín a nyní míří do Brna, kde slibují show s neobvyklými aranžemi i intenzivní pódiový projev.

„Fléda je tradice. Už jsme tu hráli mockrát. A mockrát jsme po hraní spali na palandách v těch pokojích nad klubem. Poslouchali jsme, jak lidi halekaj před tim kebabem pod oknama. Teda někteří z nás, zatímco jiný z nás tancovali ještě pořád dole na afterparty. Koncerty na Flédě jsou super,“ dodává k očekávanému koncertu kapela.

A dva z vás, kteří budou mít štěstí, si mohou každý odnést dvojici lístků právě na brněnské vystoupení, které se odehraje 28. listopadu. Jak? Stačí dát like naší facebookové stránce a správně odpovědět na následující otázku.

Kolik členů kapely Zrní se jmenuje “Jan”?

a) 2
b) 4
c) 0

Svou odpověď pošli na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu zprávy napiš „Zrní na Flédě“ a nezapomeň připsat telefonní číslo, celé své jméno a město, odkud jsi. Soutěž bude ukončena v úterý 21. listopadu a výherci budou kontaktováni mailem.


Napište komentář