SOUTĚŽ: Taneční rock stars WhoMadeWho míří do Roxy. Vyhraj s námi vstupenky (ukončeno)

WhoMadeWho | Zdroj: archiv kapely

Koncerty dánského tria WhoMadeWho nabízí 2v1 – energii rockové kapely a tepající rytmus taneční party. To vše je podložené šesti studiovými alby, vydanými například u labelu Kompakt, mixovanou deskou u Get Physical nebo kompilací pro Watergate. V pražském klubu Roxy vystoupí 28. ledna 2020 a my pro vás máme soutěž o vstupenky.

Znějí jako perfektní kombinace GusGus, Junior Boys a Tale Of Us, po jejichž boku si i nejednou zahráli. Jejich indie-rock-disco minulost jim nelze upřít. Ta má nyní ale mnohem sofistikovanější podobu. S tou se vrátí do Prahy po dlouhých šesti letech.

Čtěte také: 5 hitů roku 2019: Yungblud ve spolupráci s Machine Gun Kellym nebo country rapový Lil Nas X

Od chvíle, kdy se pár let po přelomu nového století dali dohromady, WhoMadeWho dozráli z tanečního rocku do projektu komplexnějšího a experimentálnějšího. I při zachování svých divoce okázalých shows se nyní opírají o vybroušené kompozice se složitými harmoniemi. Ať už se bavíme o zásadním vystoupení na Roskilde, vyprodaných koncertech na všech světadílech i netradičních DJ setech, vše má jedno společné – bujaré publikum, které chce víc a víc.

WhoMadeWho přijedou do klubu Roxy 28. ledna 2020. Chceš vyhrát dvě vstupenky na koncert? Stačí dát like na naší facebookovou stránku a správně odpovědět na soutěžní otázku ve formuláři níže. Soutěž bude ukončena v pondělí 27. ledna a výherci budou poté kontaktováni.


Napište komentář