Stereo MC’s míří do Česka. Soutěžte o vstupenky do tří měst (ukončeno)

Stereo MC's | Zdroj: Presscode

Anglická partička Stereo MC’s si na listopad naplánovala koncerty v České republice. Fanoušci se mohou těšit na opravdovou taneční párty. A to hned ve třech městech – v Praze, Brně a Mariánských Lázních. Soutěžte s námi o 3×2 vstupenky.

Sestava z Anglie v listopadu potěší tuzemské fanoušky třemi koncerty, které se uskuteční v Ostravě, Mariánských lázních a v Praze. Zastaví se u nás v rámci Full connected Live Show + Collected Box Set Release Tour a přehrají jejich kompletní nejúspěšnější album Connected. Poprvé v jejich kariéře. Současně se fanoušci mohou těšit na hity z jejich nového CD boxu Collected, který obsahuje všechna vydaná alba, nové singly, remixy a doposud nezveřejněné skladby z předešlé doby.

Stereo MC’s: Vzory máme mezi muzikanty, kteří si budují vlastní cestičky

Stereo MC’s jsou považováni za jednu z nejlepších tanečních formací na světě. To dokazuje i fakt, že se na světové scéně drží již více než dvacet let. Skupina absolvovala turné například s U2, Peterem Gabrielem, Happy Mondays, Lennym Krawitzem a mnoha dalšími. Po celém světě posbírali Stereo MC’s nepřeberné množství hudebních cen a prodali několik milionů alb. Aktuálně se fanouškům představují v sestavě Rob Birch (zpěv), Nick Hallam (electronica), Owen If (bicí), Cath Coffey a Aina Westlye (doprovodné vokály).

Kapela vystoupí 7. listopadu v ostravském klubu Marley, 8. listopadu v Mariánských Lázních (Club Na Rampě) a 19. listopadu v pražském Rock Café. Soutěžit můžete o 3×2 vstupy na kterýkoliv z koncertů, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku.

Ve kterém roce vyšlo album Connected?

a) 1998

b) 1990

c) 1992

Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo Stereo MC’s a nezapomeňte připsat město, kam chcete na koncert jít. Soutěž o vstupenky probíhá od úterý 4. do úterý 11. listopadu 2014. O výhře budete informováni e-mailem.


Napište komentář