Vyhraj 2 lístky na únorový koncert The Charlatans v Praze (ukončeno)

The Charlatans | Zdroj: facebook.com

Už za pár dní do pražské MeetFactory dorazí britská alternative-rocková formace The Charlatans a zatímco lístky dále mizí, my tu pro vás máme soutěž o dvě volné vstupenky.

The Charlatans představí v Praze své loňské album Different Days, které vyšlo úctyhodných 27 let po debutu těchto anglických rockerů, desce Some Friendly. Nahrávka z minulého roku se dočkala přízně fanoušků i kritiků a s jejím vydáním vyrazila kapela i na turné, jehož evropská část zahrnuje i naší zemi, kde skupina už 21. února vystoupí.

České publikum navíc poprvé zažije i změnu na postu bicích, kterou bylo třeba udělat po smrti původního bubeníka Jona Brookese. Jeho místo převzal Pete Salisbury, bývalý člen The Verve. A jestli si chceš tento unikátní koncert užít i ty a ještě nemáš lístky, není třeba zoufat – hned o dva u nás můžeš soutěžit. Jak? Stačí dát like na naši facebookovou stránku a odpovědět na následující otázku.

Kolik studiových alb mají na kontě The Charlatans?

a) 12
b) 9
c) 13

Odpověď pošli na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu napiš „The Charlatans“ a nezapomeň zmínit svoje jméno, telefonní číslo a město, odkud jsi. Soutěž bude ukončena v pátek 16. února a výherce bude kontaktován na email.


Napište komentář