Vyhraj 2 permanentky na Sázavafest a přijeď si užít léto tak, jak se patří (ukončeno)

Ruslana | Zdroj: facebook.com/ruslana.official

Letošní 17. ročník Sázavafestu se bude konat již po páté v malebném zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou od 3. do 5. srpna. Jako hlavní zahraniční hvězdy vystoupí Ruslana a Thomas Anders z Modern Talking. Zasoutěž si s námi o 2 permanentky!

Sázavafest tradičně poskytuje maximální možné zázemí rodinám s dětmi, ale hudebním a doprovodným programem uspokojí i nejnáročnější diváky. Na třech pódiích během tří dnů tak vystoupí více než 70 hudebních uskupení.

Z těch českých se můžete těšit například na Vojtu Dyka & B-Side band, Xindla X, Lenny, Mandrage či Pekaře a spoustu dalších. Jako hlavní headliner vystoupí Thomas Anders z legendárního dua Modern Talking.

Chceš-li si užít nabitý letní festivalový víkend zdarma, zkus štěstí v naší soutěži. Dvě permanentky můžeš vyhrát, staneš-li se fanouškem naší facebookové stránky a pošleš nám odpověď na následující otázku:

Na co a nebo koho konkrétně se na letošním Sázavafestu nejvíc těšíš a proč?

Svou odpověď zašli na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu zprávy napiš „Sázavafest“ a nezapomeň připsat telefonní číslo a adresu, kam bychom v případě výhry měli zaslat vstupenky. Soutěž bude ukončena ve středu 31. května ve 20:00 hodin a výherci budou poté informováni mailem.


Napište komentář