Vyhraj 3 x 2 lístky na koncertní megashow hvězd 90. let (ukončeno)

Vengaboys | Zdroj: facebook.com
Akce, která stojí za návštěvu! To je Pump It Up Vol. 1, kde se v rámci European Techno Disco Tour představí Vengaboys, 2 Unlimited a Twenty 4 Seven hned ve třech českých městech. Zasoutěž si s námi o vstupenky do Prahy.

Show With No Limit!!! European Techno Disco Tour! Takto by se dal ve zkratce popsat projekt Pump It Up Vol. 1, který se na své cestě napříč Evropou zastaví v následujících dnech i v České republice a slibuje oslňující show tří hvězd evropské taneční hudby. Kapely Vengaboys, Twenty 4 Seven a 2Unlimited vystoupí 13. – 15. dubna v Praze, Brně a Frýdku-Místku.

Chceš-li získat vstup pro tebe a tvůj doprovod do pražského Fora Karlín, kde akce proběhne 13. dubna, stačí se stát fanouškem naší facebookové stránky a odpovědět na následující otázku:

Který hit skupiny Vengaboys máš nejradši a proč?

Odpověď zašli na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu zprávy napiš ‘Megashow 90’s’ a nezapomeň připsat své kontaktní údaje. Soutěž bude ukončena v úterý 11. dubna ve 14:00 hodin a výherci budou poté informováni mailem. Hodnotit budeme vtip a originalitu!


Napište komentář