Vyhraj dva lístky na letošní Sweet Fest s Chrisem Holmesem (ukončeno)

Chris Holmes | Zdroj: YouTube

Zbývá jen něco málo přes týden a čeští rockeři se mohou těšit na koncert slavného Chrise Holmese, jenž se uskuteční v rámci letošního Sweet Festu. Vystoupí během něj se svou kapelou Mean Man a dvěma dalšími skupinami a my tu pro jednoho z vás máme připraveny hned 2 volňásky!

Sweet Fest se bude konat 22. dubna v ostravském klubu Barrák a pořádající Sweet Leopard si na něj krom svých brněnských kolegů Liquid Jesus pozvali i hvězdu světového formátu, Chrise Holmese. Ten, známý pro své účinkování v glam-metalové skupině W.A.S.P., vystoupí jako hlavní atrakce večera se svou aktuální kapelou Mean Man. S tou předloni vydal album Shitting Bricks, pozadu však s novou tvorbou nejsou ani obě předkapely a zmínění Sweet Leopard koncem loňského roku vypustili ven desku Horny House.

Čtěte také: Sweet Leopard na nové desce balí osmdesátky do moderního kabátu

Vstupenky na akci je možné zakoupit v předprodejní síti SMSTicket za cenu 480 Kč. Pro jednoho z vás však máme dva lístky zcela zdarma, jediné co je pro to třeba udělat, je stát se fanouškem naší facebookové stránky, zodpovědět následující otázku a doufat ve štěstí v konečném losování.

Které dvě skladby Sweet Leopard jsme v naší recenzi alba Horny House označili jako kandidáty na hity desky?

a) I Don’t Wanna See You Again a Look of Love
b) Fairytale a More Than God
c) Night of Gold a Under Stars

Odpověď je třeba zaslat na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu zprávy napsat ‘Sweet Fest’ a samozřejmě i připsat své kontaktní údaje. Soutěž bude ukončena ve středu 19. dubna ve 14:00 hodin a výherce bude kontaktován na mail.


Napište komentář