Vyhraj lístky na turné Horkýže Slíže nebo nové CD Pustite Karola (ukončeno)

Horkýže Slíže - Tour 25 let, Brno | Foto: Marie Veselá, MonsterMusic

Kapela Horkýže Slíže vydala před nedávnem novou desku, kterou aktuálně prezentuje na turné. Zasoutěž si s námi o 2 x 2 lístky na koncert do Hradce Králové, Ostravy, Prahy a nebo rovnou o nové CD Pustite Karola!

Nitranská kapela Horkýže Slíže s osobitým zpěvákem a baskytaristou Kukem vydala v září nové album Pustite Karola. Je jasné, že na něm kapela jede ve svém typickém skladatelském rukopisu, přesto to sama skupina komentuje takto: „Každy album je jedinečný, lebo odraža aktuálny stav vyvoja kapely. Nikdy sme nerobili niečo cielene a účelovo, tak je to naozaj tak.“

Čtěte také: Horkýže Slíže v Brně zápolili s technikou, fanoušky ale i tak neodradili

A co je třeba udělat pro výhru dvou volňásků na tebou vybraný koncert (2. prosince v Hradci Králové, 7. prosince v Ostravě nebo 14. prosince v Praze) či nového alba? V první řadě zodpověz následující otázku:

Která skladba není součástí nového alba Pustite Karola?

a) Nebolo to zleee
b) Nervy
c) Nazdar!!!

Jaké jsou podmínky?
Staň se fanouškem naší facebookové stránky. Odpověď pak pošli na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu napiš „Horkýže Slíže“ a připiš svoje jméno, telefonní číslo, adresu a volbu odměny (nové CD nebo místo, kam chceš lístky na koncert). Soutěž bude ukončena ve středu 29. listopadu a vylosovaní výherci budou poté kontaktováni mailem.


Napište komentář