Vyhraj s námi dvě vstupenky v bleskové soutěži na Maxe Romea

Max Romeo | Zdroj: Facebook.com

Charismatický rastaman Max Romeo už příští úterý vystoupí v Praze, kde představí svou nejnovější tvorbu, a také svoje nejdůležitější hity. Právě teď s námi můžeš vyhrát dvě vstupenky na tohoto Jamajčana.

Max Romeo se věnuje hudbě již přes čtyři desetiletí a na svém kontě má za tu dobu již přes dvacet hitů. Tím nejznámějším je píseň I’ll Be You a Rainbow, se kterou se proslavil v roce 1965. Poté začal zpívat společně s bratry Barretovými. Ti se v pozdější době stali zakládajícími členy uskupení Bob Marley & The Wailers.

Je známo, že jeho koncerty jsou opravdovým hudebním zážitkem a právě v tuto chvíli jsme odstartovali soutěž o dvě vstupenky na jeho pražský koncert v Lucerna Music Baru, který se koná 24. května. Stačí se stát fanouškem našich stránek na Facebooku a správnou odpověď odeslat na email soutěž@monstermusic.cz.

Max Romeo je označován za:

a) Rastamana

b) Pokemona

c) Punkrockera

Své správné odpovědi posílejte na výše uvedený email společně s kontaktními údaji do patnácté hodiny odpolední do neděle 22. května. Výherci budou informováni emailem.

 


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 343 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.