Vyhraj v bleskové soutěži dva vstupy na Titanic LIVE (ukončeno)

Titanic LIVE připlouvá do Prahy | Zdroj: faceboom.com

Právě v neděli připlouvá do pražské O2 Areny show, která nese název Titanic LIVE. Podařilo se nám pro vás zajistit dvě vstupenky zdarma, a tak můžete tuto parádu vidět zcela zdarma.

Jedinečný koncertní a filmový zážitek v jednom nabídne tuzemským divákům Titanic LIVE. Filmový příběh umocněný hudbou Jamese Hornera ožije na obrovském filmovém plátně uvnitř O2 Areny, a doplní ho živá hudba, pěvecký sbor, keltští tanečníci a devadesátičlenný orchest pod vedením skladatele a dirigenta Justina Freera. Orchestrem nemůže být žádný jiný, než Český národní symfonický orchestr.

Titanic pomyslně vyplouvá svou pražskou plavbu už 14. června, takže neváhejte a zodpovězte jednoduchou soutěžní otázku, staňte se našimi fanoušky na Facebooku a pošlete odpověď na mail soutez@monstermusic.cz s předmětem TITANIC.

Ve kterém roce se natočil film Titanic s L. DiCapriem v hlavní roli?

a) 1995

b) 1997

c) 1999

Uzávěrka soutěže je v sobotu 13. června ve 23 hodin 59 minut, proto neváhejte a odpovězte na soutěžní otázku ještě dnes! Držíme všechny palce.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...