Vyhrajte 2×2 lupeny na Schoolboye Q do Roxy (ukončeno)

Schoolboy Q | Foto: Jessica Lehrman

Losangeleský rapper Schoolboy Q dobývá se svým aktuálním albem Oxymoron první příčky světových hitparád. Tento sedmadvacetiletý producent, který je jednou z největších hvězd současného hip-hopu, se ho vydal zpropagovat na světové turné, v jehož rámci se 14. května představí také v pražském klubu Roxy. Vyhrajte u nás 2×2 vstupenky!

Americká média označila Oxymoron za rapovou operu a suverénně ji řadí mezi nejlepší nahrávky počátku roku 2014. Posoudit kvality kalifornského hip-hopového objevu budete již brzy moci sami. ScHoolboy Q už 14. května dorazí do pražského klubu Roxy. Coby předskokan se představí mladá naděje ze stáje labelu Top Dawg Entertainmen, Isaiah Rashad.

Vyhrajte v naší soutěži 2×2 vstupenky na koncert Schoolboye Q, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku. Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo SCHOOLBOY Q. Soutěž o vstupenky probíhá od středy 30. dubna do středy 7. května 2014. O výhře budete informováni e-mailem.

Jaké je civilní jméno Schoolboye Q?

a) Quincey Matthew Hanley

b) Quincey Peter Hanley

c) Quincey Paul Hanley


Napište komentář