Vyhrajte dvě vstupenky na koncert Anthonyho B v Lucerna Music Baru (ukončeno)

Anthony B | Zdroj: pořadatel akce

Jamajská reggae legenda se v létě na festivalu Rock for Church(ill) utvrdila, že má v Česku velkou základnu fanoušků, proto ji nemůže nechat bez klubového vystoupení. Lucerna Music Bar tak alespoň vzdáleně pohltí kus Jamajky. Soutěžte s námi o dvě vstupenky.

Už v dubnu odstartoval Anthony B svou evropskou tour, aby vynahradil všem fanouškům loňské peripetie s úřady, kvůli kterým nemohl dorazit na nahlášené koncerty. Do svého cestování zařadil i letní zastávku na festivalu Rock for Church(ill), kde ho fanoušci natolik oslovili, že potvrdil dlouho očekávanou klubovou show. Ta proběhne 12. listopadu v pražském Lucerna Music Baru. Celý koncert bude mít speciální nádech, protože to bude vůbec poslední evropské vystoupení, než Anthony B vyrazí z naší zimy zpět na sluncem prohřátou Jamajku.

Onen listopadový reggae-dancehall večírek odstartuje populární duo RDX. Tito hudebníci právě vydávají novou desku a o jejich kvalitách svědčí fakt, že si je na výpomoc pozvaly i ikony elektronické scény Major Lazer.

Soutěžit můžete o 1×2 vstupenky, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku.

Jaké je rodné jméno Anthonyho B?

a) Keith Cameron

b) Keith Francis

c) Keith Blair

Své odpovědi posílejte na adresu soutez@monstermusic.cz a do předmětu uveďte heslo Anthony B. Soutěž o vstupenky probíhá od pátku 7. do 11. listopadu 2014. O výhře budete informováni e-mailem.


Napište komentář