Vyhrajte vstupenky na koncert City and Colour v Roxy (ukončeno)

City and Colour | Foto: Dustin Rabin

Akustický projekt kanadského písničkáře Dallase Greena se v rámci evropského turné k nejnovější studiovce The Hurry and the Harm vůbec poprvé podívá do našeho hlavního města. Charismatického Greena bude kromě jeho tour formace doprovázet i rusovlasá krajanka Hannah Georgas. Vyhrajte 2×2 vstupenky na koncert, který proběhne 9. února 2014 v pražském klubu Roxy.

Kytarovka City and Colour spatřila poprvé světlo světa před deseti lety v kanadském státě Ontario. Od té doby stihl Dallas Green vydat čtyři studiová alba a právě s posledním z nich, The Hurry and the Harm, se vydal na turné, v jehož rámci odstartuje v druhé polovině ledna evropská část. Greena jsme v Čechách měli možnost vidět již dříve, a to s hardcorovou kapelou Alexisonfire. Muzika, kterou tvoří s City and Colour, je však úplně jiná – hudba je hraná akusticky a mísí se zde folkové rytmy s alternativním rockem. City and Colour má velký úspěch nejen na samém severu amerického kontinentu, ale také v USA, Austrálii či na britských ostrovech. Projektu bylo též v minulosti uděleno několik hudebních cen. Kromě třech platinových desek stojí za zmínku i kanadské hudební ocenění JUNO, v němž byl Green dvakrát zvolen skladatelem roku a jeho první deska Sometimes tu v roce 2007 získala titul Alternativní album roku.

Předskokanka Hannah Georgas je třicetiletá zpěvačka, kytaristka a baskytaristka, jejíž muzika se pohybuje mezi žánry indie/pop/rock, a která má na svém kontě jedno EP a dvě úspěšná dlouhohrající alba. K tomu také (mimo jiné) několik nominací na Nejlepší zpěvačku roku a Nejlepší skladatelku roku v rámci zmíněných cen JUNO.

Vyhrajte v naší soutěži 2×2 vstupenky na koncert kanadského projektu City and Colour, který proběhne 9. února v legendárním klubu Roxy v Dlouhé ulici, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku.

Jak se jmenuje druhé album City and Colour z roku 2008?

a) The Hurry and the Harm

b) Sometimes

c) Bring Me Your Love

Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo City and Colour. Soutěž o vstupenky probíhá od úterý 7. do pátku 17. ledna 2014. O výhře budete informováni e-mailem.


Napište komentář