Vyhrajte vstupenky na Pískomila s Michalem Malátným a mnoho dalších cen (ukončeno)

Piskomil se vrací a Michal Malátný | Zdroj: pořadatel akce

Zábavnou koncertní show plnou rock’n’rollu pro malé i jejich rodiče představí formace Pískomil se vrací v sobotu 23. listopadu v pražském Lucerna Music Baru. Jako host zde vystoupí frontman kapely Chinaski Michal Malátný. S námi můžete na tuto akci vyhrát vstupenky, udělejte tak svým dětem radost!

Michal Malátný zazpívá hitovku Malý tvor z aktuálního alba Pískomila s názvem A kdy už tam budem? a několik dalších písní. „Koncerty pro děti s Pískomilem mě baví, je to vždy osvěžující zážitek a zároveň čirá radost. Děti vám nic nedají zadarmo, rychle vám ukážou, co se jim líbí a co ne. Je to úplně jiný model práce než hraní či skládání pro dospělé. Je to dobrodružství,“ říká o spolupráci zpěvák. Pískomil se vrací na koncertě v Lucerně zahraje též několik zcela nových skladeb z právě připravované desky, jako je Doba ledová, jež je inspirovaná známou filmovou sérii. Děti si dokonce budou moci s Pískomilem a jeho přáteli zazpívat a zatancovat na pódiu.

U nás máte šanci vyhrát dvě vstupenky na koncertní show v Lucerna Music Baru, balíček s CD A kdy už tam budem? a další dárky, které jsme si pro vás připravili. To vše tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku.

Kolik členů má kapela Pískomil se vrací?

a) 4

b) 8

c) 12

Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo Pískomil se vrací. Soutěž o vstupenky, CD a další dárky probíhá od 1. do 8. listopadu 2013. O výhře budete informováni e-mailem.


Napište komentář