Vyhrajte vstupenky na pražský koncert The 1975 (ukončeno)

The 1975 | Foto: Caitlin Mogridge

Čtyřčlenná britská kapela The 1975 vyrazila na velké turné, jež čítá bezmála osmdesát koncertů. Mezi nimi je i Praha – formace vystoupí 27. listopadu v klubu Rock Café. Vyhrajte s námi 2×2 vstupenky.

Pro britské The 1975 je to v České republice již druhé vystoupení. Dříve předskakovali slavnějším kolegům Two Door Cinema Club. V současnosti projíždí celý svět na turné, jež čítá téměř osmdesát koncertů. Všechny ty, které se budou na začátku příštího roku konat v jejich domovině, jsou beznadějně vyprodány. The 1975 letos po jedenácti letech od vzniku vydali své debutové eponymní album a také například předskakovali hudebním velikánům Rolling Stones. Mají před sebou velkou budoucnost, tak by bylo škoda, nechat si jejich pražskou zastávku ujít. Předskakovat budou olomoučtí No Distance Paradise.

S námi můžete vyhrát 2×2 vstupenky na koncert The 1975, který se koná 27. listopadu v pražském klubu Rock Café, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku.

Jak se jmenuje frontman The 1975?

a) Matt Healy

b) Chris Martin

c) Thom Yorke

Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo The 1975. Soutěž o vstupenky probíhá od 14. do 21. listopadu 2013. O výhře budete informováni e-mailem.


Napište komentář