Wohnout, Chinaski i PSH na vlastní uši? Soutěž o 2×2 vstupy na Švihov

Hrady.cz - Švihov 2014 | Zdroj: facebook.com

První srpnový víkend se opět ponese ve znamení festivalu Hrady.cz, tentokrát bude místem činu Švihov. Během tří dnů se tu na dvou stagích vystřídají například Wohnout, Chinaski, PSH, Anna K. či Tata Bojs. Chcete být u toho? Naše soutěž vás tam možná dostane!

V pátek 10. července odstartoval 11. ročník kulturního festivalu Hrady.cz a nyní pokračuje dál i na Švihov. Celkem 19 performerů se vystřídá na dvou stagích – Staropramen Stage a Bohemia Chips Stage. Hned v pátek zároveň na první zmíněné proběhne vyhlášení nejhezčích karnevalových masek. A zbude-li vám chvilka volného času, můžete vstupenku využít i jako volňásek na prohlídku hradu Švihov.

A jak získat dva vstupy zdarma? Staňte se naším fanouškem na Facebooku, odpovězte na primitivní soutěžní otázku a pošlete svou odpověď na mail soutez@monstermusic.cz s předmětem Švihov.

Otázka zní:

Který interpret NEvystoupí na festivalu Hrady.cz na Švihově ?

a) Chinaski

b) Anna K.

c) Kapitán Demo

Soutěž o 2×2 vstupenky na Švihov (31.7. – 1.8. 2015) v rámci českého festivalu Hrady.cz  probíhá od středy 29. července do čtvrtka 30. července do půlnoci včetně. Výherci budou informováni e-mailem během následujícího dne. Držíme palce!


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.