Zadarmo na Hrady CZ: Vyhraj dva lístky na Točník (ukončeno)

Vypsaná fiXa, Hrady CZ, Veveří 2017 | Foto: Jan Kurka, MonsterMusic

Už v pátek a sobotu 13. a 14. července odstartuje čtrnáctý ročník putovního festivalu Hrady CZ na Točníku. Pátek bude patřit Ivanu Mádkovi a jeho Banjo Bandu nebo třeba Pipes and Pints. Objeví se tu však i hradní nováčci jako miláček publika Marpo nebo kapela Škwor. Sobotu pak rozpálí Rybičky 48, Divokej Bill, Mandrage nebo třeba Vypsaná fiXa.

Už v pátek můžete zamířit na první letošní hradní koncerty. Těm budou mimo jiné kralovat i nováčci jako Jelen, Slza nebo zpěvačka Lenny. Ti ale nejsou jedinou novinkou čtrnáctého ročníku. Poprvé tu totiž představí i regionální kapela Carpatia Castle, která vyhrála facebookovou soutěž nazvanou Zahraj si s kapelou na festivalu Hrady CZ.

Čtěte také: Festival Hrady CZ nabízí nová jména a větší komfort

Do soutěže se přihlásilo celkem sedmdesát kapel a do finále postoupilo pět z každého regionu, ve kterém se festival koná. Z každého regionu pak vzešla jedna vítězná kapela, která si může zahrát na stagi po boku jmen jako jsou například Hentai Corporation, Tomáš Klus, Pražský Výběr nebo třeba Majk Spirit + General Foxx.

Chcete si Hrady CZ na Točníku užít zadarmo?

Stačí dát like na naší facebookovou stránku a správně odpovědět na soutěžní otázku ve formuláři níže. Soutěž bude ukončena ve středu 11. července, její výherci budou poté kontaktováni.


Napište komentář