Zasoutěž si o 2 x 2 vstupenky na festival Mezi ploty (ukončeno)

Tomáš Klus
Tomáš Klus | Foto: Kateřina Postránecká, MonsterMusic

Mezi ploty, multižánrový festival plný hudby a divadla, nabídne i letos již po dvacáté šesté to nejlepší z české hudební scény a stane se tak jednou z prvních vlaštovek festivalové sezóny. Vystoupí tu například Tomáš Klus, Vojtěch Dyk s B-Side bandem, Horkýže Slíže, Xindl X nebo třeba Prago Union. Chceš na ně jít zadarmo?

Park Psychiatrické nemocnice v pražských Bohnicích se 26. a 27. května promění ve festivalový areál a nabídne celou řadu rozmanitých kapel, divadelních představení i přednášek. Uskuteční se tu například představení Divadla Bolka Polívky nebo Studia Ypsilon. Na programu budou i debaty s psychology, různé workshopy a samozřejmě koncerty. Představí se tu jak méně populární alternativní kapely, tak zástupci mainstreamu.

Z alternativní scény stojí za zmínku například slovenská kapela Puding Paní Elvisovej, která mísí taneční elektronickou hudbu s různými experimenty. Těm se nevyhýbá ani brněnská skupina Květy, která kombinuje několik hudebních žánrů a vyniká tak svým nadčasovým zvukem. A kdo má rád kontroverzi a nebojí se recese, ten by si neměl nechat ujít kapelu Mucha. V té dominuje svérázná písničkářka Nikola Muchová, která svou tvorbou boří veškerá tabu.

Čtěte také: Na festivalu Mezi ploty vystoupí Tomáš Klus, Horkýže Slíže a řada dalších

A co se týče populárních českých a slovenských kapel, zahrají tu Prago Union, Xindl X, Tomáš Klus, Horkýže Slíže, Vojtěch Dyk & B-Side Band, PSH, Slza nebo například Sto Zvířat.

Festival Mezi ploty toho však nabízí násobně víc a na své si tu přijde téměř kdokoliv. Připraven je tu program i pro děti a lecčemu se tu budou moct přiučit i dospělí.

Chceš si užít Mezi ploty zadarmo?

Stačí dát like na naší facebookovou stránku a správně odpovědět na soutěžní otázku ve formuláři níže. Soutěž bude ukončena ve středu 23. června, její výherce bude kontaktován.


Napište komentář