Ed Sheeran vydá nové album v červnu. Nyní zveřejnil Sing

Ed Sheeran | Zdroj: mtv.com

Úspěšný britský zpěvák Ed Sheeran prozradil, že jeho druhé album vyjde v červnu letošního roku. Pro zkrácení čekání na druhou desku zveřejnil singl Sing.

Ed Sheeran je držitelem mnoha ocenění, kterými jsou například Objev a Zpěvák roku na Brit Awards, Nováček roku v Q Awards, byl třikrát nominován na Grammy a obdržel též velmi uznávané Ivor Novello Awards. To vše za svůj debut, který se jmenoval prostě, +.

Ani druhé album nenese nikterak složitý název. CD, které vyjde 23. června, se bude jmenovat x. Detaily vydání se minulý týden objevily na zpěvákově Twitteru. Poté Sheeran příznivcům nabídl i pilotní singl Sing. V oficiálním prohlášení poté prozradil, že Sing natočil v New Yorku krátce po předávání cen Grammy, kde se domluvil na spolupráci s Pharrellem Williamsem. Ten je zároveň spoluautorem nahrávky.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...