Marilyn Manson představuje další singl z nové desky

Marilny Manson | Zdroj: facebook.com

The Pale Emperor, tak se bude jmenovat deváté řadové album zpěváka, který si víc než kdokoliv jiný libuje v kontroverzi. Nově vydaný materiál nese jméno Deep Six a svou hlavní roli, tedy nalákat posluchače, splňuje na jedničku. 

Sám Marilyn Manson se nechal slyšet, že nová hudba by se neměla moc vzdalovat od prvků, na které jsou fanoušci zvyklí, místy však bude inspirovaná blues. Nyní vydaný singl byl pojmenován Deep Six a není to první ukázka z The Pale Emperor, Manson již nedávno vydal singl Third Day of a Seven Day Binge. Novinka vyjde 20. ledna, přičemž se posluchači mohou těšit na deset nových písní a budou si moci vybrat z klasické a speciální deluxe edice. Ta bude obohacena o akustické verze a bonusy.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 343 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.