TIP REDAKCE: Alicia Keys jako Adele nebo Ariana Grande jako Christina Aguilera. Když hvězdy napodobují své kolegy

Ariana Grande a Jimmy Fallon | Foto: Douglas Gorenstein, NBC

Moderátor Jimmy Fallon se ve své The Tonight Show nejen nebojí pozvané hosty řádně vyzpovídat, ale občas je také uvrtá do zajímavých her. Mezi ty se řadí i Wheel of Musical Impressions, kde jak Fallon, tak i jeho host musí napodobit některého z kolegů z hudební branže. A bývá to opravdu podívaná.

Na vlastní kůži jako vůbec první v oblíbené talkshow zažil tuto soutěž zpěvák Adam Levine. Ten se na chvíli musel převtělit jak do legendárního Franka Sinatry, tak třeba i krále popu Michaela Jacksona. Fallon mu přitom statně konkuroval, třeba zdárným pokusem o impresi Boba Dylana.

Čtěte také: TIP REDAKCE: 10 One-hit-wonders posledního dvacetiletí

Zpěvačka Céline Dion to neměla o moc jednodušší. Jako Sia se musela vypořádat s ukolébavkou Hush, Little Baby a neminula ji ani její mladší kolegyně Rihanna. Za to Fallon ze sebe musel udělat například proslulého country zpěváka Johnnyho Cashe.

Herec Jamie Foxx musel během soutěže využít i svých schopností právě z branže stříbrného plátna, nemilosrdné kolo hudebních impresí mu totiž vybralo i Micka Jaggera, známého krom charakteristického stylu zpěvu i pro svou nezkrotnost na pódiu. Foxx si ovšem s úkolem hravě poradil a dost možná mu v tom pomohla i jeho role Raye Charlese ve filmu Ray z roku 2004, za kterou získal řadu ocenění.

Píseň o abecedě jako Adele i Twinke, Twinkle, Little Star s energií Janis Joplin. Zdálo by se, že si Alicia Keys přijetím pozvánky do The Tonight Show pěkně zavařila, zkušená zpěvačka ale zvládla všechny role s přehledem a své předvedl i Jimmy Fallon, který musel odhalit svou rock’n’rollovou stránku při napodobování Elvise Presleyho.

Jedno z vůbec nejlepších vystoupení, které kdy během The Tonight Show zazněly, má na krku mladá hvězda současné doby Ariana Grande. Po tom, co si hravě poradila s interpretací Britney Spears, dostala nelehký úkol – zazpívat jako Christina Aguilera. Když tak ovšem učinila, ohromila nejen celý sál, ale rovnou celý svět, video s jejím vystoupením totiž jen na YouTube posbíralo už přes 120 milionů zhlédnutí. Ostatně, podívejte se sami.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 278 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.