TIP REDAKCE: Kam vyrazit v roce 2017?

Green Day | Zdroj: facebook.com/GreenDay

Rok 2016 se neúprosně blíží ke svému konci a pořadatelé tak zveřejňují největší zahraniční hvězdy, které u nás vystoupí v roce následujícím. Rozhodně se máme na co těšit. 

Powerwolf & Epica

Počátkem následujícího roku vyráží německá power metalová kapela Powerwolf spolu se skupinou Epica na speciální turné po evropských pódiích. Powerwolf nejsou v České republice rozhodně žádnými nováčky. Naposledy se tamnímu publiku představili v červenci na rockovém hudebním festivalu Masters of Rock ve Vizovicích u Zlína a se svojí show se k nám vrátí v rámci turné již 28. ledna, kdy vystoupí v pražském Foru Karlín.

Čtěte také: POTVRZENO! Green Day se v lednu vrátí do Prahy

Harry Potter In Concert

Hudbu z filmu Harry Potter a kámen mudrců zahraje dne 28. ledna Český národní symfonický orchestr, který se představí jako doprovod k filmu promítaném na dvanáctimetrovém plátně. Diváci si tak za přítomnosti orchestru budou moci vychutnat nezapomenutelnou hudbu Johna Williamse. Film bude uváděn s českými titulky.

Čtěte také: Robbie Williams představí nové album příští léto Praze

Apocalyptica

Je tomu už dvacet let, kdy Apocalyptica vydala přelomové album svojí kariéry, a to konkrétně Plays Metallica By Four Cellos. V rámci oslav tohoto výročí vyjíždí formace na evropské turné a v České republice zahraje hned třikrát. První vystoupení se uskuteční 11. února v pražském Foru Karlín, které je již teď beznadějně vyprodané. Pro velký zájem pak Apocalyptica odehraje druhou show na témž místě hned následující den a 19. února se ukáže ve zlínském vyprodaném Kongresovém centru.

Čtěte také: Headlinerem Aerodrome 2017 budou Linkin Park 

The 1975

The 1975 si vysloužili nálepku jedné z nejlepších koncertních kapel, vystupovali po boku skupin jako The Neighbourhood, Bastille a další. Letos The 1975 vydali v pořadí druhé studiové album I like it when you sleep, na jehož podporu nyní vyráží na evropské turné s novou show, stage designem a setlistem, ve kterém se objeví i písně, které doposud naživo nezazněly. Energií nabitou show si fanoušci mohou přijít vychutnat již 21. února do pražského Fora Karlín.

Čtěte také: Band of Horses zahrají poprvé v České republice

Parkway Drive & Asking Alexandria & Stick To Your Guns!

Populární formace Parkway Drive a Asking Alexandria vyjíždí na společné evropské turné Unbreakable tour 2017, které zahrnuje celkem 26 zastávek a odstartováno bude již 29. března v pražském Foru Karlín. Jako host se představí neméně atraktivní kapela Stick To Your Guns!. Fanoušci australských Parkway Drive se navíc mohou těšit na dosud největší produkci bohatou na světelné i pyro efekty, kterou kdy hudebníci předvedli.

Čtěte také: Korn se v březnu vrátí do Prahy!

Depeche Mode

Legenda Depeche Mode chystá na začátek roku 2017 nové studiové album Spirit, na jehož podporu odstartuje již v květnu ve Stockholmu turné Global Spirit Tour. V rámci turné se tato formace představí i v České republice a to 24. května v Eden Areně v Praze.

Čtěte také: Rammstein přijedou v květnu zbořit Prahu

The Beach Boys

The Beach Boys patří mezi jedny z nejvlivnějších a nejúspěšnějších kapel v historii popu. Do České republiky se tato legenda vrátí téměř po padesáti letech a to 10. června. Vystoupení proběhne v pražském Kongresovém centru.

Čtěte také: Na Colours of Ostrava 2017 vystoupí Imagine Dragons


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.