TIP REDAKCE: Výsměch expartnerovi? Taylor Swift nebo Lily Allen to zvládly skvěle

Lily Allen | Zdroj: redbull.com

Jeden z nejkontroverznějších svátků hned po Vánocích – Valentýn. Někdo ho miluje a těší se na romantickou večeři při svíčkách, jiný to neřeší a je jedno, jestli je v tu chvíli zadaný, nebo single. Pokud jste ale zamilovaní, těchto 5 skladeb si na Valentýna určitě nepustíte.

CeeLo Green  – Fuck You

Fuck You je jedním z nejznámějších hitů amerického rappera, producenta a herce v jednom. Skladba se objevila na albu The Lady Killer (2010), na němž vedle CeeLo Greena spolupracovali i Bruno Mars a Smeezingtons. V anglické verzi je píseň často cenzurována, a tak je slovíčko fuck nahrazeno forget. V českých rádiích naopak často bývá slyšet originální verze.

I see you driving ’round town
With the girl I love and I’m like,
Fuck you!
Oo, oo, ooo

Taylor Swift – We Are Never Getting Back Together

Nahrávka We Are Never Getting Back Together se objevila na albu Red (2012) a textově pojednává o expříteli, který se snažil získat druhou šanci. Skladba byla v minulosti dokonce nominována na Grammy. Za jejím vznikem stojí mimo Taylor Swift i Max Martin a Shellback.

We are never ever ever getting back together
We are never ever ever getting back together
You go talk to your friends, talk to my friends, talk to me
But we are never ever ever ever
Getting back together

Demi Lovato – Really Don’t Care

Really Don’t Care je součástí studiového alba Demi (2013). V této energické nakládačce se Demi Lovato neobjevila sama, svými vokály přispěla zpěvačka a rapperka Cher Lloyd. Ve videoklipu pak figuruje Travis Barker, bubeník kapely Blink-182. Video bylo navíc natočeno na podporu LGBT komunity.

But even if the stars and moon collide
I never want you back into my life
You can take your words and all your lies
Oh! Oh! Oh! I really don’t care

Three Days Grace – I Hate Everything About You

I Hate Everything About You je vůbec první debutový singl partičky z Kanady a dodnes je i jedním z jejich nejznámějších. V lednu letošního roku uplynulo už 16 let od jeho vydání a na YouTube má klip, jehož hlavním tématem jsou teenageři prožívající si katastrofální scénáře, za tu dobu už 220 milionů zhlédnutí.

Every time we lie awake
After every hit we take.
Every feeling that I get
But I haven’t missed you yet.

Lily Allen – Not Fair

Skladba Not Fair je z druhého řadového alba It’s Not Me, It’s You britské umělkyně a provoketérky Lily Allen, které vyšlo v roce 2009. Text vznikl pod rukama producenta a textaře Grega Kurstina. Můžete si v něm vyslechnout nářky Lily Allen, že se její přítel sice chová jako pravý vysněný princ, ale v posteli to s ním prostě nestojí za nic, protože to je sobec.

There’s just one thing that’s getting in the way
When we go up to bed you’re just no good
Its such a shame


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 335 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.