We Are The Motion se chlubí novým coverem

We Are The Motion | Zdroj: facebook.com

Kapela We Are The Motion hraje především post-hardcore, nebo metal-core, pokud chcete. V současnosti vydala cover verzi písně I Need Your Love od Calvina Harrise a Ellie Goulding.

V současnosti We Are The Motion, kteří pochází z moravských Hanušovic, nahrávají také několik singlů. Stihli prozatím Never Let You Go, další tři kousky chystají. Nyní ovšem propagují cover k písni I Need Your Love, kterou mají na svědomí Calvin Harris s Ellie Goulding.

Jak sami říkají, je to ovšem trochu na delší lokte, protože prozatím dávají přednost především studiu, a tak na nahrávání není až tolik času, kolik by si kluci představovali; singly tak vznikají v jejich zkušebně. Úzce spolupracují také s Filipem Vlčkem (Koblížci / John Wolfhooker), který se stará o výsledný mastering. Kapela i přes svá studia věří, že písně nahraje co nejdříve, aby se mohla rozjet po koncertech.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...