James Blunt dozrál a důkazem je nové album

James Blunt | Zdroj: facebook.com

Začátkem listopadu se mohou začít radovat fanynky urostlého fešáka Jamese Blunta. Zpěvák s tklivým hlasem a hity jako You’re Beautiful nebo Good Bye My Lover natočil čtvrté album s názvem Moon Landing z něhož je poznat, že se James konečně našel.

Tento britský zpěvák zasáhl v roce 2004 většinu dívčích srdcí singlem You’re Beautiful z debutového alba Back To Bedlam. Několikrát se pak ještě připomněl výraznými singly Good Bye My Lover nebo Wiseman, ale po jeho neúspěchu s albem Some Kind Of Trouble z roku 2010 se na něj tak trochu zapomnělo.

Avšak James Blunt se nevzdal a po třech letech natočil nové album s názvem Moon Landing. To podle všeho má zpěváka opět vrátit na výsluní. „Tohle je deska, jakou bych nejspíš natočil, kdyby se z Back To Bedlam nestal celosvětový hit,“ tvrdí Blunt. Producentem jeho nového alba se stal Tom Rothrock, který spolupracoval například s Mobym nebo kapelou Foo Fighters a také se podílel na Jamesově prvním albu Back To Bedlam.

Tématem alba bude jak jinak než láska, ale nejen to. Album bude prý i velice osobní a upřímné. Jako důkaz nabídl fanouškům hravý a svěží singl, ke kterému již vznikl i videoklip, s názvem Bonfire Heart. Je jasné, že se James oprostil od všeho, co mohlo singlu i desce uškodit, a dozrál. Přestal se soustředit na přehnaná očekávání okolí i na svazující pocit odpovědnosti, což je poznat i z tohoto pilotního singlu. Pokud se i ostatní skladby ponesou v podobném příjemném a nenásilném duchu, může s albem uspět. Ohodnotit jej budeme moci už za pár dní, přesněji 21. října!


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.