Linkin Park nabízejí akustickou verzi své skladby jako odškodnění

Chester Bennington z Linkin Park | Zdroj: facebook.com

Kvůli zranění musela americká parta Linkin Park zrušit část svého aktuálního turné. Jako omluvu pustili akustickou verzi skladby Final Masquerade. Stáhnout si ji můžete i vy.

Že má kapela Linkin Park smysl pro spravedlnost dokazuje nedávný čin této americké rockové party. Kvůli zranění zpěváka a lídra kapely, Chestera Benningtona, museli totiž Linkin Park zrušit značnou část svého aktuálního turné, které jedou k loňské desce The Hunting Party. Bennington si totiž zlomil nohu, a to v kotníku. Zranění si vyžádalo delší rekonvalescenci, než si kapela původně myslela.

Čtěte také: Čtyři důvody proč (znovu) poslouchat Linkin Park

Fanoušky, kteří se na zrušené koncerty původně chystali, se nyní kapela Linkin Park rozhodla alespoň trošku odškodnit. A to volně stažitelnou akustickou verzí skladby Final Masquerade. Fanoušci si ji mohou pořídit na oficiální stránce kapely. Stačilo by vám to jako odškodnění za zrušený koncert?


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.