Rock for People 2023 oznamuje první dva headlinery, Muse a Slipknot

Muse | Zdroj: facebook.com/muse

Už teď je jisté, že se sedmadvacátý ročník oblíbeného festivalu Rock for People vytáhne s velkými jmény. První dva oznámení headlineři totiž bez sebemenších pochyb platí za obří hvězdy světového formátu. Půjde o Slipknot, tedy jednu z vůbec nejpopulárnějších metalových skupin, kterou není třeba podrobněji představovat, a také o alternativní Muse, jež nedávno slavili úspěchy s čerstvou deskou.

Alternativní anglická kapela Muse je oblíbená už dlouhá léta a naposledy o svém hudebním umění podala důkaz v podstatě před chvílí. Deska Will of the People vyšla na konci letošního srpna a obsahuje zajímavou směsku songů s náležitou kvalitou. Skupina ji na svém koncertě na Rock for People 2023 jistě moc ráda představí. Novinka od amerických Slipknot bude ještě čerstvější – deska s názvem The End, So Far teprve vyjde na samém konci září. Nelze však očekávat v podstatě nic jiného, než pozoruhodné obohacení už tak vydatného vystoupení.

Čtěte také: Podzim na Flédě ve znamení velkých hvězd i lepšího zvuku

Zde však seznam kapel oznámených na Rock for People 2023 zdaleka nekončí. Slavit mohou fanoušci metalcore, neboť se na festivalu dočkají anglických ArchitectsWhile She Sleeps. Spoustu zábavy přinesou také američtí nu-metaloví Hollywood Undead nebo angličtí Nothing But Thieves, kteří rádi spojují indie s hard rockem. Sedmadvacátý ročník festivalu se s velkým očekáváním uskuteční mezi 8. a 11. červnem 2023. Prodej limitované edice vstupenek započne již 30. září.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 363 Článků
Narozen 1999 v Kolíně, nyní si užívám rozmanitého studia na FHS UK a především ještě rozmanitějšího světa muziky