Support Lesbiens přesedlali do nové stáje a slibují album

Support Lesbiens | Zdroj: blesk.cz

Support Lesbiens podepsali smlouvu u nového vydavatele – Warner Music. Zde vyjde i jejich nejnovější plánované album.

Support Lesbiens jsou významnými představiteli české pop-rockové scény posledního desetiletí. Na svém kontě mají i mnoho známých hitů jako např. In Da Yard, Cliche či Sweet Little Something. Jsou také několikanásobnými držiteli ocenění České hudební akademie a získali i Zlaté a Platinové desky. Prošli si i několika zásadními změnami. Te největší přišla v roce 2012, kdy z kapely odešel Kryštof Michal.

Nyní se však vracejí v plné síle a slibují i vydání nového řadového alba. To by mělo vyjít již během října letošního roku, a když už změny, tak pořádné – vyjde totiž u nového vydavatele v podobě Warner Music. Produkci celého díla má na starost Armin Affengerger z dua Cartonnage. Nová nahrávka bude pokřtěna 31. října v pražském Paláci Akropolis.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 355 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.