Energičtí The Vaccines a hraví Superorganism, to byl závěr Grape Festivalu 2019

Grape Festival 2019 | Foto: Michaela Sliacká, MonsterMusic

Festival Grape došel do svého konce a spokojenost mezi hudebními nadšenci panovala i přes nepříjemný déšť. Druhý den si fanoušky získaly například koncerty Superorganism nebo indie-rockových The Vaccines.

Posluchači domácí scény si druhý den festivalu mohli užít vystoupení kapel Malalata, Le Payaco nebo Puding Pani Elvisovej. Jedním z českých rapperů, kteří včera otevírali hip hopovou stage, byl také Rest a ještě před tím, než celý areál pokryl silný déšt, se na Piešťanském letišti představili Para a melodičtí Apre.

Fotoreport: Grape 2019: První den festivalu ve znamení roztančených rytmů indie-rockových The Kooks

Druhou největší stage pak ovládli energičtí The Vaccines, kteří rozproudili v publiku krev snad každému. V noci zazněly hity stále populárnější osmičlenné skupiny Superorganism. Ti i přes menší technické problémy předvedli show plnou hravých vizuálů, tanečních pohybů či vtipných poznámek zpěvačky Orono Noguchi.

Podívejte se na fotoreport!


Napište komentář

Michaela Sliacká
O Michaela Sliacká 8 Článků
Jsem čtyřiadvacetiletá slečna s fialovýma vlasama a neskutečnou chutí k jídlu. Trochu trpaslík. Miluju focení a hudbu. A právě MonsterMusic mi umožňuje tyhle dvě boží věci spojit v jednu!